LIFESTYLE Żywienie

Oliwki z czosnkiem krojonym w oleju z ziołami OLE!

Data publikacji: 2018-01-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Oliwki z czosnkiem krojonym w oleju z ziołami OLE!
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Kuszące smakiem i aromatem oliwki to wykwintny dodatek karnawałowych przekąsek, których nie może zabraknąć na stole podczas zimowych balów, zabaw i spotkań z przyjaciółmi.

Oliwki z czosnkiem krojonym w oleju z ziołami OLE! LIFESTYLE, Żywienie - Kuszące smakiem i aromatem oliwki to wykwintny dodatek karnawałowych przekąsek, których nie może zabraknąć na stole podczas zimowych balów, zabaw i spotkań z przyjaciółmi.

Chcąc jeszcze bardziej urozmaicić imprezowe menu, warto skusić się na oliwki z czosnkiem krojonym w oleju z ziołami OLE!. Oto kilka inspiracji jak kreatywnie wykorzystać ten kulinarny duet. Koreczki Koreczki nigdy się nie nudzą, przede wszystkim dlatego, że można eksperymentować z nimi bez końca. Oliwki są natomiast ich nieodłącznym elementem. Można łączyć je z wieloma mięsami, wędlinami i serami, ale też warzywami marynowanymi, a nawet owocami! Dzięki odrobinie wyobraźni, Twoje koreczki mogą kusić nawet samym wyglądem. Zadbaj o apetyczne kolory, dodając szczyptę czerwieni w postaci papryki marynowanej lub suszonych pomidorów OLE! Wybór oliwek na półmisku Pozwól gościom samodzielnie zdecydować z czym chcą połączyć wyjątkowy smak oliwek z czosnkiem krojonym i ziołami OLE!, a także innych rodzajów oliwek, które możesz elegancko wyeksponować na półmisku, zachęcając do kosztowania i łączenia smaków. Idealne do kanapek, mięs i sałatek Twoi goście mogą łączyć to, co lubią, w dowolnych ilościach i kombinacjach. Karkówka z oliwkami, czosnkiem i ziołami W Nowy Rok  warto wejść również z nowym własnym daniem popisowym- w wersji na ciepło. Doskonałą propozycją, nawet dla początkujących adeptów sztuki kulinarnej będzie pieczeń z karkówki. Do naczynia żaroodpornego zamiast wody możemy wlać lampkę wina, aby karkówka nabrała jeszcze bardziej wykwintnego smaku, który doskonale skomponuje się z oliwkami OLE! Samą karkówkę możemy natrzeć olejem z ziołami ze słoiczka oliwek, doprawiając jeszcze solą i pieprzem. Po nocy spędzonej w lodówce, karkówka jest gotowa do pieczenia i z całą pewnością stanie się kulinarnym przebojem karnawału. Oliwki z czosnkiem krojonym w oleju z ziołami OLE! Pojemność: 314 ml Cena: ok 9 złotych www.wole-ole.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Oliwki z czosnkiem krojonym w oleju z ziołami OLE! LIFESTYLE, Żywienie - Kuszące smakiem i aromatem oliwki to wykwintny dodatek karnawałowych przekąsek, których nie może zabraknąć na stole podczas zimowych balów, zabaw i spotkań z przyjaciółmi.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie