LIFESTYLE Żywienie

Po tatarsku

Szybkie tempo życia, ogrom spraw oraz zmęczenie często nie pozwalają na spędzanie kilku godzin dziennie w

Data publikacji: 2018-01-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Po tatarsku
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Szybkie tempo życia, ogrom spraw oraz zmęczenie często nie pozwalają na spędzanie kilku godzin dziennie w kuchni.

Po tatarsku LIFESTYLE, Żywienie - Szybkie tempo życia, ogrom spraw oraz zmęczenie często nie pozwalają na spędzanie kilku godzin dziennie w kuchni.

Szybkie tempo życia, ogrom spraw oraz zmęczenie często nie pozwalają na spędzanie kilku godzin dziennie w kuchni. Dlatego, osoby zapracowane chętnie sięgają po artykuły, które znacząco skracają czas przygotowania ulubionych dań. Świetnie w tej roli sprawdzi się Sos Kielecki tatarski od WSP Społem. Dlaczego on? Odpowiedź jest prosta – to uniwersalny dodatek do wielu potraw, który idealnie sprawdzi się zarówno jako dip do panierowanych ryb i wędlin czy dodatek do pieczonego mięsa oraz dań serwowanych na gorąco. Ponadto, warto również wykorzystać go w trakcie robienia przeróżnych sałatek. Sos posiada wyrazisty smak oraz gęstą, puszystą konsystencję. Powstaje na bazie drobno siekanych ogórków konserwowych, cebuli, marynowanych pieczarek oraz mieszanki przypraw. Dania z jego dodatkiem nabierają niecodziennego charakteru i aromatu. Cena sugerowana:3,29 zł netto/180 g

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Po tatarsku LIFESTYLE, Żywienie - Szybkie tempo życia, ogrom spraw oraz zmęczenie często nie pozwalają na spędzanie kilku godzin dziennie w kuchni.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy