LIFESTYLE Żywienie

Powrót do korzeni, czyli Flaczki wołowe krojone marki SmakMAK

Data publikacji: 2018-02-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Powrót do korzeni, czyli Flaczki wołowe krojone marki SmakMAK
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

W kuchni coraz częściej wracamy do tradycyjnych potraw przywołujących w nas wspomnienia domu rodzinnego.

Powrót do korzeni, czyli Flaczki wołowe krojone marki SmakMAK LIFESTYLE, Żywienie - W kuchni coraz częściej wracamy do tradycyjnych potraw przywołujących w nas wspomnienia domu rodzinnego.

W kuchni coraz częściej wracamy do tradycyjnych potraw przywołujących w nas wspomnienia domu rodzinnego. Jednym z takich dań, które na stałe wpisało się w jadłospis Polaków są flaki. Pożywne  flaczki wołowe krojone marki SmakMAK będą stanowić znakomitą bazę do tworzenia łączących w sobie wysoką jakość  i pełny smak dań, w sam raz na zimowe popołudnia. Idealny duet, czyli wysoka jakość i niepowtarzalny smak Są potrawy, które nieodłącznie kojarzą się z domem rodzinnym. Niezwykle cenione i z chęcią spożywane przez Polaków flaki, są jedną z nich. Dzięki marce SmakMAK tworzenie wysokojakościowych dań przywodzących na myśl tradycyjną polską kuchnie jest na wyciągnięcie ręki. Flaczki wołowe krojone to produkt skierowany do osób, które w kuchni cenią sobie nie tylko smak i aromat, ale też zależy im na tym, by przygotowywane potrawy były wartościowe. Cechują się one powtarzalną jakością, a wszystko dzięki odpowiedniej selekcji i doborze jakościowego surowca. Ta propozycja daje niezwykłą wszechstronność zastosowania i gwarantuje tworzenie wielu niepowtarzalnych kompozycji kulinarnych. Dzięki temu, że flaczki są już czyszczone i blanszowane możemy pominąć żmudny proces ich oczyszczania, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zabieganym konsumentom. Flaczki wołowe krojone będą stanowiły bazę do dań treściwych i rozgrzewających, idealnych na zimowe, mroźne dni.   SmakMAK Flaczki wołowe krojone 500 g Gramatura: 500g Cena: 9,99 zł   Flaczki wołowe krojone 900 g Gramatura: 900g Cena: 16,00 zł   Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Powrót do korzeni, czyli Flaczki wołowe krojone marki SmakMAK LIFESTYLE, Żywienie - W kuchni coraz częściej wracamy do tradycyjnych potraw przywołujących w nas wspomnienia domu rodzinnego.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie