LIFESTYLE Żywienie

Surówka wiosenna SmakMAK Fresh – powiew wiosny na talerzu

Data publikacji: 2018-04-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Surówka wiosenna SmakMAK Fresh – powiew wiosny na talerzu
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Prawdziwi smakosze zgodnie twierdzą, że sekret idealnej surówki tkwi w umiejętnym połączeniu rożnych rodzajów warzyw, doskonale zbalansowanym smaku i soczystej konsystencji.

Surówka wiosenna SmakMAK Fresh – powiew wiosny na talerzu LIFESTYLE, Żywienie - Prawdziwi smakosze zgodnie twierdzą, że sekret idealnej surówki tkwi w umiejętnym połączeniu rożnych rodzajów warzyw, doskonale zbalansowanym smaku i soczystej konsystencji.

Prawdziwi smakosze zgodnie twierdzą, że sekret idealnej surówki tkwi w umiejętnym połączeniu rożnych rodzajów warzyw, doskonale zbalansowanym smaku i soczystej konsystencji. Dokładnie takie walory ma nowa propozycja firmy SmakMAK – apetyczna surówka wiosenna z linii Fresh. Dzięki niej nawet prosty obiad stanie się prawdziwą ucztą i nabierze świeżego wymiaru. Wiosna to czas, kiedy po zimowej przerwie na naszych stołach zaczynają pojawiać się młode, świeże warzywa. To właśnie wtedy ich smak jest najbardziej wyjątkowy, a przygotowywane z nich potrawy zachwycają niepowtarzalnym aromatem i fantastycznymi kolorami. Firma SmakMAK, ceniony producent wysokiej jakości posiłków gotowych, zaczerpnęła inspirację z natury i wprowadziła do swojej oferty pyszną surówkę wiosenną SmakMAK Fresh. Jej głównym składnikiem jest chrupiąca i jędrna biała kapusta, a kompozycję wzbogaca młoda marchewka, zielony ogórek i aromatyczna natka pietruszki. Całość dopełnia lekki dressing na bazie oleju rzepakowego. Nowa surówka wiosenna z linii Fresh przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom świeżych i soczystych dodatków, a jej wyjątkowy smak doskonale będzie komponował się z niemal każdym daniem głównym: mięsnym, mącznym czy wegetariańskim. Szczególnie dobrze surówka będzie jednak współgrała z potrawami obiadowymi marki SmakMAK. Nowa, warzywna propozycja firmy SmakMAK to ukłon w stronę tych konsumentów, którzy szukają zdrowych i apetycznych dodatków, przygotowywanych z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników. Surówka wiosenna z linii Fresh, poza niepowtarzalnymi walorami smakowymi i jakościowymi, ma jeszcze jeden atut – została zamknięta w wygodnym, praktycznym opakowaniu o pojemności 300 gramów. Dzięki temu można po nią sięgnąć w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności samodzielnego jej przygotowywania.    Surówka wiosenna 300 g/ 2,99 zł   Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Surówka wiosenna SmakMAK Fresh – powiew wiosny na talerzu LIFESTYLE, Żywienie - Prawdziwi smakosze zgodnie twierdzą, że sekret idealnej surówki tkwi w umiejętnym połączeniu rożnych rodzajów warzyw, doskonale zbalansowanym smaku i soczystej konsystencji.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie