Smacznego

Wiosenne smaki od Ahmad Tea London

Informacja prasowa
Poznań, 13 marca 2018 r.

Słoneczne dni, kwitnące kwiaty, lekkie, kolorowe ubrania – wszystko wokół zwiastuje, że nachodzi wiosna. Po długiej i mroźnej zimie większość z nas nie może się jej doczekać, dlatego wraz z pierwszymi promieniami marcowego słońca planujemy zmiany – zdrowsze posiłki pełne warzyw i owoców czy więcej aktywności fizycznej. Eksperci Ahmad Tea London sugerują, że wiosną życie warto urozmaicić sobie również przygotowując… kolorowe napoje, dzięki którym wiosenna radość zawita do nas na każdej płaszczyźnie.
Czarna herbata z syropem malinowym i cytryną mogła znudzić się już niektórym z nas, dlatego poniżej przedstawiamy inne możliwości przygotowywania napojów – przepisy na oryginalne i pyszne koktajle. Herbaty pijemy zazwyczaj do posiłku, ale łącząc je ze zmiksowanymi owocami, możemy z nich zrobić smaczną przekąskę. Dodatkowo takie napoje ułatwią realizację postanowień związanych z dietą i zadbają o przywrócenie witalności podczas przesilenia wiosennego.
Słodkie mango
• 1 torebka herbaty Green Tea Pure Ahmad Tea London
• 250 ml wody
• 1 mango
• 2 banany
Zalej herbatę Green Tea Pure Ahmad Tea London wodą o temperaturze około 80 stopni Celsjusza, odstaw do ostygnięcia. W tym czasie obierz i pokrój owoce. Połącz wszystko i dokładnie zblenduj.
Orzeźwiająca limonka
• 1 torebka herbaty Lemon Vitality Ahmad Tea London
• 250 ml wody
• 1 limonka
• 1 cytryna
• Kilka listków mięty do ozdoby
Przygotuj herbatę według wskazówek na opakowaniu, następnie dodaj pokrojone w plasterki cytrusy. Na koniec udekoruj listkami mięty. Napój można podawać schłodzony z kostkami lodu lub na ciepło zaraz po zaparzeniu.
Smacznego!
Więcej informacji o Ahmad Tea Lodnon można znaleźć na stronie: www.ahmadtea.pl

Więcej informacji o Ahmad Tea London:
Firma Ahmad Tea powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.
Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska oraz stronę www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT FOODS- importer, eksporter i producent najwyższej jakości produktów spożywczych – to firma z ponad 25-letnią tradycją. Odkąd powstała w 1991 r., stała się ważnym partnerem handlowym dla polskich i zagranicznych firm. Dynamiczny rozwój i przemyślana polityka firmy sprawiły, że zaufali nam znani i cenieni światowi producenci artykułów spożywczych, z którymi współpracujemy na zasadach wyłączności.
Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdzają liczne wyróżnienia, m.in.: uzyskany wielokrotnie tytuł “Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – “Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.levant.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy