LIFESTYLE Żywienie

Karkówka dla smakosza

Data publikacji: 2018-07-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Karkówka dla smakosza
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Jaki jest sekret pysznej karkówki? To po prostu dobrze dobrane przyprawy, takie jak przyprawa do karkówki Galeo oraz czas na marynowanie mięsa.

Karkówka dla smakosza LIFESTYLE, Żywienie - Jaki jest sekret pysznej karkówki? To po prostu dobrze dobrane przyprawy, takie jak przyprawa do karkówki Galeo oraz czas na marynowanie mięsa.

Jaki jest sekret pysznej karkówki? To po prostu dobrze dobrane przyprawy, takie jak przyprawa do karkówki Galeo oraz czas na marynowanie mięsa.   Karkówka to jeden z chętniej wybieranych rodzajów mięsa. Trudno się dziwić – jest soczysta i pełna smaku. Wystarczy dobrze ją doprawić, a potem usmażyć, upiec lub udusić. Jest też niewątpliwym przebojem spotkań przy grillu.   Jakie przyprawy najlepiej pasują do karkówki? Oczywiście czosnek! Charakteru nadadzą jej również słodka i ostra papryka, kolendra, gorczyca i pieprz. Rozmaryn i majeranek wzbogacą ją o ziołowy aromat, a owoc jałowca i goździki nasuną skojarzenia z kuchnią staropolską. Cały ten zestaw znajdziemy w przyprawie do karkówki Galeo, dodatkowo zawierającej odpowiednio dobraną ilość soli i szczyptę cukru dla przełamania smaku. Mięso będzie najsmaczniejsze, jeśli przed przygotowaniem zamarynujemy je na co najmniej dwie godziny w samej przyprawie lub przyprawie wymieszanej z olejem. Przyprawę do karkówki Galeo znajdziemy w tradycyjnych sklepach spożywczych i sieciach lokalnych na terenie całego kraju, a także w sieciach Kaufland, Carrefour i E.Leclerc w opakowaniu 16 g w cenie ok. 1,29 zł. Przyprawa wystarcza na ok. 1,5 kg mięsa.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Karkówka dla smakosza LIFESTYLE, Żywienie - Jaki jest sekret pysznej karkówki? To po prostu dobrze dobrane przyprawy, takie jak przyprawa do karkówki Galeo oraz czas na marynowanie mięsa.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie