LIFESTYLE Żywienie

COSTA COFFEE życzy podróżującym Wesołych Świąt!

Data publikacji: 2017-12-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: COSTA COFFEE życzy podróżującym Wesołych Świąt!
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Tegoroczna nowość w ofercie COSTA EXPRESS – zimowa, limitowana kawa o smaku Złotego Karmelu dostępna jest w kamomatach COSTA EXPRESS.

COSTA COFFEE życzy podróżującym Wesołych Świąt! LIFESTYLE, Żywienie - Tegoroczna nowość w ofercie COSTA EXPRESS - zimowa, limitowana kawa o smaku Złotego Karmelu dostępna jest w kamomatach COSTA EXPRESS.

Nadszedł ten magiczny czas w roku, kiedy to pora ruszyć w trasę, aby Święta móc spędzić w gronie najbliższych. Przedświąteczne podróże to nieraz wiele godzin spędzonych w samochodzie. Dlatego pamiętajcie o zrobieniu przerwy na chwilę odpoczynku przy pysznej kawie. Zatrzymajcie się na stacji benzynowej z kawomatem COSTA EXPRESS, gdzie można napić się tegorocznej nowości w ofercie COSTA COFFEE – zimowej, limitowanej kawy o smaku Złotego Karmelu. W kawomatach COSTA EXPRESS znajdziesz kawę o smaku kubek w kubek jak w kawiarni. Przygotowywana jest na bazie mieszanki Mocha Italia, którą znamy ze wszystkich lokali COSTA COFFEE na świecie. Dodatkowo, każda porcja kawy jest przygotowywana na bazie świeżego mleka, na bieżąco spienianego mleka. W wybranych kawomatach jest już dostępna zimowa nowość o nazwie Złoty Karmel, czyli kawa o smaku inspirowanym karmelowo-czekoladowym ciasteczkiem shortbread, która podawana jest także w kawiarniach COSTA COFFEE. Zwolennicy klasyki także znajdą coś dla siebie. W kawomatach COSTA EXPRESS serwowane są dowolne kawy  – od klasycznego espresso po mleczne Latte czy czekoladową Mochę. Kawomaty COSTA EXPRESS zlokalizowane są na stacjach benzynowych przy wszystkich głównych trasach. COSTA COFFEE życzy podróżującym Wesołych Świąt oraz ciepłych chwil spędzonych w gronie najbliższych!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
COSTA COFFEE życzy podróżującym Wesołych Świąt! LIFESTYLE, Żywienie - Tegoroczna nowość w ofercie COSTA EXPRESS - zimowa, limitowana kawa o smaku Złotego Karmelu dostępna jest w kamomatach COSTA EXPRESS.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie