LIFESTYLE Żywienie

Płatki owsiane marki Halina – niezastąpiony składnik zimowych śniadań

Data publikacji: 2018-01-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Płatki owsiane marki Halina – niezastąpiony składnik zimowych śniadań
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

O tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w trakcie dnia wiadomo nie od dziś.

Płatki owsiane marki Halina – niezastąpiony składnik zimowych śniadań LIFESTYLE, Żywienie - O tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w trakcie dnia wiadomo nie od dziś.

O tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w trakcie dnia wiadomo nie od dziś. Szczególnie zimą, gdy rośnie zapotrzebowanie na sycące i treściwe dania, musi ono nie tylko dobrze smakować, ale też gwarantować odpowiednią dawkę energii. W roli komponentów takich kulinarnych kompozycji świetnie sprawdzą się płatki owsiane marki Halina. Moc owsianki Śniadanie, jako istotna część codziennego jadłospisu, zapewnia siłę witalną na cały dzień, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz reguluje układ trawienny. W trakcie jego tworzenia warto sięgnąć po produkty lekkostrawne, smaczne, a przy tym zapewniające, należytą do prawidłowego funkcjonowania, dawkę energii. Płatki owsiane marki Halina będą tu strzałem w dziesiątkę. W szerokiej ofercie producenta znajdziemy ich trzy rodzaje: zwykłe, błyskawiczne i górskie. Ze względu na zawartość błonnika oraz białka, każda z tych propozycji odgrywa ważną rolę w racjonalnym odżywianiu każdego z nas. Produkowane z najwyższej jakości owsa, zamknięte w nowoczesnych 400 g opakowaniach i cenione przez konsumentów za ich wyjątkowy smak, doskonale sprawdzą się jako baza wielu śniadaniowych dań, m.in.: pasztetów, placków, koktajli, naleśników i uwielbianej przez wszystkich owsianki.    Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu  oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku   Produkt: Płatki Owsiane Zwykłe 400g Cena detaliczna: ok zł. 3,39   Produkt: Płatki Owsiane Górskie 400g Cena detaliczna: ok zł. 3,39   Produkt: Płatki Owsiane Błyskawiczne 400g Cena detaliczna: ok zł. 3,39  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Płatki owsiane marki Halina – niezastąpiony składnik zimowych śniadań LIFESTYLE, Żywienie - O tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w trakcie dnia wiadomo nie od dziś.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie