Smacznego

Złap złote nagrody w loterii „Złotobranie” Solidarności!

Warszawa, 02.09.2019 r. Złap złote nagrody w loterii „Złotobranie” Solidarności! Jesienne dni osłodzą i ozłocą kultowe praliny Śliwka Nałęczowska i Złota Wiśnia. Od września do

Warszawa, 02.09.2019 r.

Złap złote nagrody w loterii „Złotobranie” Solidarności!

Jesienne dni osłodzą i ozłocą kultowe praliny Śliwka Nałęczowska i Złota Wiśnia. Od września do końca listopada potrwa przygotowana przez Solidarność loteria „Złotobranie”. W puli do wygrania codziennie czekają złote nagrody: złotówki na kartach przedpłaconych, a w wielkim finale złoty samochód – Toyota Yaris.

Śliwka Nałęczowska i Złota Wiśnia to doskonale znane praliny z portfolio marki Solidarność, których smak łączy pokolenia. Klasyczne zestawienie owoców i wykwintnej czekolady deserowej sprawia, że są częstym wyborem na prezent, nie tylko dla najbliższych. Uwaga! Praliny Złota Wiśnia od jesieni dostaniesz w nowych, stylowych opakowaniach – jeszcze bardziej eleganckich i zachwycających złoceniami!

Teraz, kupując dowolne opakowanie pralin Śliwka Nałęczowska lub Złota Wiśnia, codziennie można wylosować karty przedpłacone o nominałach 100, 200 i 500 zł. i łącznej wartości 170 tys. złotych, a w finale – złoty samochód. Zgłoszenia należy przesyłać od 1 września do końca listopada br. Szczegóły akcji na www.zlotobranie.pl.

Producent: Colian Sp. z o.o.
Produkt:
Śliwka Nałęczowska, Solidarność, kartonik, 300g, cena det.: ok. 25 zł
Złota Wiśnia, Solidarność, kartonik, 306 g, cena det.: ok. 23 zł

A to już wiesz?  Jaki kształt ma zdrowie?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy