Daniagotowe

Bitki wegetariańskie

Bitki wegetariańskie
Wrocław, 5.01.2015 INFORMACJA PRASOWA MARKA : PRIMAVIKA ASORTYMENT: nowe opakowanie – BITKI WEGETRIAŃSKIE ? 280 g BITKI WEGETARIAŃSKIE W AROMATYCZNYM, POMIDOROWO-CEBULOWYM SOSIE OD PRIMAVIKI ?

Wrocław, 5.01.2015

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : PRIMAVIKA
ASORTYMENT: nowe opakowanie – BITKI WEGETRIAŃSKIE ? 280 g

BITKI WEGETARIAŃSKIE W AROMATYCZNYM, POMIDOROWO-CEBULOWYM SOSIE OD PRIMAVIKI ? pyszne, naturalne, lekkie i zdrowe danie gotowe bez mięsa i żadnych sztucznych dodatków

Aromatyczne i błyskawiczne w przygotowaniu Bitki wegetariańskie marki Primavika, specjalizującej się w produkcji zdrowej żywności bezmięsnej nie zawierającej konserwantów i sztucznych dodatków, w nowy rok wkroczyły w całkowicie odmienionej odsłonie. Odświeżona szata graficzna w przejrzysty sposób informuje o wysokiej jakości, właściwościach i szczególnym przeznaczeniu produktu. Znak jakości Vege ? Viva dla wegetarian i wegan, znajdujący się na froncie etykiety, ułatwia szybką identyfikację dania bez potrzeby drobiazgowego studiowania składu.

Bitki wegetariańskie marki Primavika to smaczne danie obiadowe, zawierające pełnowartościowe białko, łatwo przyswajalne węglowodany oraz sporo witamin i soli mineralnych. Bitki otrzymano ze smażonych, panierowanych płatów sojowych, otoczonych delikatnym, aromatycznym pomidorowo ? cebulowym sosem. Tak przygotowane bitki nie rozpadają się po przygotowaniu, zachowując swoją zwartą strukturę i miękkość. Okalający je sos jest gęsty, a po podgrzaniu zaskakuje naturalnym, świeżym zapachem pomidorów. Cebulka jest wyraźnie wyczuwalna, a całość została umiejętnie wzbogacona przyprawami (w tym gorczycą). Produkt nie zawiera konserwantów, syntetycznych barwników i aromatów czy glutaminianu sodu.

Bitki wegetariańskie w sosie pomidorowo-cebulowym to danie doskonałe zarówno na ciepło (z ziemniakami lub ryżem), jak i na zimno (np. z pieczywem). Najlepiej komponuje się z kwaskowato-ostrymi dodatkami ? kiszoną kapustą, kwaszonym ogórkiem czy chrzanowymi buraczkami. Słoik zawiera jedną, dużą porcję (280 g). Danie jest błyskawiczne w przygotowaniu i bardzo dobrze wpisuje się w lżejsze i zdrowsze, poświąteczne menu.

www.primavika.pl

Producent: Primavika

Opakowanie: 280 g

Cena: ok. 7 zł

* Primavika zajmuje się produkcją zdrowej żywności od 1998 r. Swoje przetwory przygotowuje tylko i wyłącznie ze składników pochodzących ze sprawdzonych źródeł, niemodyfikowanych genetycznie, bez konserwantów, nienaturalnych barwników i aromatów. Misją firmy jest promocja zdrowego stylu odżywiania i wytwarzanie produktów dla wegetarian i wegan. W 2004 roku Primavika uruchomiła także linię ekologicznych produktów z certyfikatem bioeksperta z kontrolowanych upraw ekologicznych. Produkowane są one wyłącznie z naturalnych surowców pochodzących z gospodarstw ekologicznych, które dostarczają żywność wyprodukowaną w sposób naturalny, bez użycia nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin.

A to już wiesz?  Makarony ze świeżych warzyw od Fit&Easy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy