LIFESTYLE Żywienie

Fit posiłki z ciecierzycą marki Halina

Data publikacji: 2018-03-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Fit posiłki z ciecierzycą marki Halina
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Bycie fit to jedno z najczęstszych postanowień, które co roku staramy się spełnić.

Fit posiłki z ciecierzycą marki Halina LIFESTYLE, Żywienie - Bycie fit to jedno z najczęstszych postanowień, które co roku staramy się spełnić.

Bycie fit to jedno z najczęstszych postanowień, które co roku staramy się spełnić. Jak jeść smacznie i wartościowo, jednocześnie dążąc do osiągnięcia wymarzonej sylwetki? Wystarczy postawić na sprawdzone produkty, takie jak ciecierzyca marki Halina. Sytość w wersji fit Moda na bycie fit każdego dnia zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. Nic w tym dziwnego – nie wiąże się ona tylko ze wspaniałą sylwetką, ale też z utrwalaniem zdrowych nawyków żywieniowych, wpływających korzystnie na ogólne samopoczucie. Ciecierzyca marki Halina to produkt, który w diecie każdego świadomego konsumenta powinien zająć honorowe miejsce. Nazywana również cieciorką lub włoskim grochem, ze względu na swe pozytywne wartości, jest ceniona na całym świecie od setek lat. Docenia się ją zwłaszcza za wysoką zawartość białka, przez co świetnie sprawdza się w jadłospisie wegetarian i wegan. Jest niskokaloryczna – w 100 g po ugotowaniu znajdziemy tylko 164 kcal, a zawartość błonnika zapewnia uczucie sytości na długi czas. Z jej pomocą stworzymy dania smaczne i pełnowartościowe, jak np. doskonałą w smaku bezmięsną wersję „po bretońsku”, alternatywę dla kupnych serków do smarowania chleba – hummus oraz wyśmienite kotleciki. Dodatkowo, ciecierzyca sprawdzi się jako komponent słodyczy, jak np. ciastek czy ciast, których spożycie nie zaszkodzi nawet w trakcie przebywania na diecie eliminacyjnej.   Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitego ryżu marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.   Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.   Produkt: Ciecierzyca 500 g Opakowanie: 500g Cena detaliczna: ok zł. 3,39  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Fit posiłki z ciecierzycą marki Halina LIFESTYLE, Żywienie - Bycie fit to jedno z najczęstszych postanowień, które co roku staramy się spełnić.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie