Wiadomości branżowe

Jak technologia może przyśpieszyć pracę biurową?

12 stycznia obchodzony jest Dzień Sprzątania Biurka – dziesiątki tysięcy pracowników na całym świecie uwalnia dziś swoje stanowiska pracy od pokładów zbędnych dokumentów i przedmiotów. Dlaczego? Czyste i dobrze zorganizowane biurko to jedno z częstych postanowień noworocznych. Pozwala oszczędzić czas i stres związany z pracą, a także wprowadza odrobinę harmonii w naszym otoczeniu. Istnieje również inny, znacznie skuteczniejszy sposób na poprawę organizacji pracy niż doroczne sprzątanie stanowiska pracy – wystarczy skorzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.Bałagan na biurku kosztuje – nie tylko nerwy i czas tracony na poszukiwanie notatek i dokumentów. Niemożliwość odnalezienia potrzebnej rzeczy powoduje, że pracownicy drukują kolejne duplikaty, co w skali rocznej generuje dodatkowe koszty. Jak ograniczyć gromadzenie papierów? Jak zorganizować pracę, nie tylko w biurze, ale również poza nim, tak aby móc później łatwo odnaleźć poszukiwany dokument lub w prosty i efektywny sposób zapisać notatkę ze spotkania? Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia i takie rozwiązania jak np. smartfon Samsung GALAXY Note 4 lub GALAXY Note Edge.

12 stycznia obchodzony jest Dzień Sprzątania Biurka ? dziesiątki tysięcy pracowników na całym świecie uwalnia dziś swoje stanowiska pracy od pokładów zbędnych dokumentów i przedmiotów. Dlaczego? Czyste i dobrze zorganizowane biurko to jedno z częstych postanowień noworocznych. Pozwala oszczędzić czas i stres związany z pracą, a także wprowadza odrobinę harmonii w naszym otoczeniu. Istnieje również inny, znacznie skuteczniejszy sposób na poprawę organizacji pracy niż doroczne sprzątanie stanowiska pracy ? wystarczy skorzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Bałagan na biurku kosztuje ? nie tylko nerwy i czas tracony na poszukiwanie notatek i dokumentów. Niemożliwość odnalezienia potrzebnej rzeczy powoduje, że pracownicy drukują kolejne duplikaty, co w skali rocznej generuje dodatkowe koszty. Jak ograniczyć gromadzenie papierów? Jak zorganizować pracę, nie tylko w biurze, ale również poza nim, tak aby móc później łatwo odnaleźć poszukiwany dokument lub w prosty i efektywny sposób zapisać notatkę ze spotkania? Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia i takie rozwiązania jak np. smartfon Samsung GALAXY Note 4 lub GALAXY Note Edge. Ich efektywność opiera się na wielozadaniowości ? tak bardzo wymaganej wśród pracowników. Te nowoczesne narzędzia pozwalają wykonywać szereg zadań biurowych, które w każdym biurze generują pokłady kartek z notatkami, a także oszczędza czas.

Jak już nigdy więcej nie zgubić ważnej notatki?

Samsung GALAXY Note 4 to narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób można zapisać cenne notatki ? nie tylko w biurze, ale również podczas każdego spotkania poza nim. Rysik S Pen jest integralną częścią smartfona – po jego wyciągnięciu system automatycznie uruchamia funkcję podręcznej notatki ? umożliwia to szybkie sporządzenie krótkiego teksu. Wprowadzając tekst, smartfon automatycznie rozpoznaje ręczne pismo i przetwarza je w zorganizowaną notatkę, dzięki czemu zarządzanie treścią jest znacznie skuteczniejsze, szybsze i bardziej uporządkowane. W urządzeniach z serii Samsung Note zastosowano dodatkowe czujniki, które reagują na siłę nacisku rysika, sprawiając, że pisanie i rysowanie odbywa się zupełnie jak za pomocą zwykłych przyrządów do pisania. Jak odnaleźć notatkę? Funkcja S Finder otwiera podręczne okno, w którym wpisać możemy szukaną frazę i błyskawicznie odnaleźć poszukiwaną treść. Wszystko za pomocą kilku dotknięć rysikiem.

A to już wiesz?  Ważne zmiany dla obywateli

Jak zapamiętać ważną rozmowę ze spotkania?

Smartfon GALAXY Note 4 posiada wbudowany dyktafon, który może nagrywać dźwięk dookólny.  Podczas odtwarzania można zwiększyć głośność lub wyizolować dźwięk płynący z danego kierunku, co przydaje się na przykład w przypadku zarejestrowanych dyskusji w większym gronie. Rozpoznawanie źródeł dźwięku jest bardzo skuteczne. Dlaczego? Urządzenie wykorzystuje trzy mikrofony, dzięki czemu rozpoznaje do 8 źródeł dźwięku. Po zarejestrowaniu ważnej rozmowy potrafi podzielić nagranie na fragmenty, w których wypowiadają się poszczególne osoby.

Wielozadaniowość

Czy można wykonywać płynnie więcej niż jedno zadanie na smartfonie? W przypadku GALAXY Note 4 jest to możliwe – dzięki obsłudze wielu okien na jednym ekranie. Wyświetlacz wyróżnia się nie tylko bardzo dobrą jakością (panel Quad HD Super AMOLED o rozdzielczości 2560 x 1440), ale jest  również duży. 5,7-calowy panel można podzielić przy pomocy kilku prostych gestów i równocześnie np. pisać służbowego maila i smsa.

Smartfon GALAXY Note 4 jak profesjonalny asystent zawsze powinien być blisko ? co jednak zrobić, gdy do ważnego spotkania zostało już niewiele czasu, a bateria jest już prawie wyczerpana?  Producent zadbał o wyjście z podobnych sytuacji – w około 30 minut można naładować urządzenie do 50%. W czasie gdy użytkownik szykuje się do wyjścia z domu, telefon przygotowuje się do wielogodzinnej, wielozadaniowej pracy. Dzięki niemu każdy pracownik z pewnością będzie mógł  oszczędzić czas na poszukiwanie i tworzenie notatek, a także ograniczy stres związany z poszukiwaniem ich na biurku.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy