Karnawał

Przekąski – przepisy na idealne zakończenie karnawału

Informacja prasowa
Warszawa, 27 lutego 2017

Przekąski – przepisy na idealne zakończenie karnawału

Już jutro ostatni dzień karnawału! Najlepiej zakończyć go huczną domówką. Jak zorganizować niezapomnianą imprezę? Istnieje na to prosty przepis, a jego głównym składnikiem są smaczne i zaskakujące przekąski, które rozkręcą każdą zabawę kończącą tegoroczny, gorący karnawałowy okres.
Zorganizuj niepowtarzalne zakończenie karnawału. Na udaną imprezę składa się wiele czynników, o których nie możesz zapomnieć. Dlatego mamy dla Ciebie prosty przepis, jak zrobić to ze smakiem.

PRZEPIS NA IDEALNE ZAKOŃCZENIE KARNAWAŁU:

Składniki:
• 5 bakalii przekąskowych od Bakalland: Koko Loko, Love Las, Słona Ona, O!żesz Sezam, Cud Miód
• taneczna muzyka
• gadżety dla gości (maski, okulary, peruki itp.)
• atrakcyjne zabawy
• nieograniczona ilość śmiechu

Jak w każdym przepisie, tak i w tym na idealną imprezę, przyda się odrobina szaleństwa, nie musisz ściśle trzymać się zasad. Jednak schemat działania jest niezmienny: w ostatni dzień karnawału zaproś znajomych na domówkę. Nie zapomnij o wcześniejszym przygotowaniu mieszkania, możesz użyć serpentyn, konfetti lub innych dekoracji, które będą pasować do motywu przewodniego imprezy. Zadbaj o oprawę muzyczną, znakomicie sprawdzą się latynoskie rytmy, które już od progu rozgrzeją i wprawią w dobry nastrój gości. Jako gospodarz musisz zadbać o „awaryjne” stroje dla tych, którzy nie przygotują sobie karnawałowego przebrania, wystarczą kolorowe maski, peruki, kapelusze lub okulary. Istotną kwestią są także dodatkowe atrakcje dla gości, świetnie sprawdzą się gry planszowe lub klasyczne kalambury. Jednak, by zabawa trwała do rana, a goście zapamiętali ją na długo nie można pominąć przekąsek, bo to właśnie one są najważniejsze na każdej domówce: nie ma nic lepszego niż możliwość sięgnięcia, w dowolnym momencie imprezy, po smaczne i chrupiące przekąski.

Kluczem do sukcesu są przekąski

1. Przygotuj zapasy – nigdy nie wiesz, jak rozkręci się zabawa, może będzie trwała do rana, a może sąsiedzi, słysząc fajną muzykę, postanowią do Was dołączyć? Dlatego zawsze warto mieć w szafce odpowiednie zapasy przekąsek: obowiązkowo coś na słodko: prażone orzechy nerkowca z miodem i prażoną kukurydzę również z dodatkiem miodu, czyli Cud Miód od Bakalland oraz coś na słono: prażoną kukurydzę oprószoną solą, czyli Słona Ona od Bakalland;

2. Spróbuj dogodzić wszystkim – wybierając linię przekąsek od Bakalland, każdy z gości znajdzie coś dla siebie, będzie mógł sięgnąć nie tylko po smaki ze słodką lub słoną nutą, ale także po przekąski z mleczną czekoladą lub po orzechy w nietypowym wydaniu. Zaserwuj uwielbiane przez imprezowiczów prażone orzechy arachidowe z miodem i sezamem O!żesz sezam od Bakalland, a zobaczysz, że bufet z przekąskami będzie prócz parkietu najbardziej obleganym miejscem na domówce.

3. Zaskocz swoich gości – żaden gospodarz nie chce, by jego impreza była nudna, prostym sposobem na to, by podgrzać atmosferę jest nie tylko dobra muzyka, ale także odpowiednie przekąski. Pamiętaj, że w ostatni weekend karnawału przypada zaraz po Tłustym Czwartku, więc pączkami, ciastami i faworkami już swoich gości nie zadziwisz. Za to możesz zaskoczyć ich niebanalnymi połączeniami lubianych przez nich smaków. Na pewno nie spodziewają się, że będą mogli spróbować na imprezie żurawiny dosładzanej sokiem z jagód oraz migdałów muśniętych białą czekoladą w otoczce z owoców leśnych, czyli przekąski Love Las od Bakalland. Zaserwuj też egzotycznego kokosa oblanego mleczną czekoladą połączonego z chrupiącym nerkowcem, Koko Loko od Bakalland z pewnością skradnie ich serca.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #karnawał