LIFESTYLE Żywienie

Rozgrzewające dania z ryżem jaśminowym marki Britta

Data publikacji: 2018-01-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rozgrzewające dania z ryżem jaśminowym marki Britta
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

W kuchni coraz chętniej poznajemy nowe smaki i stawiamy na przepisy z różnych zakątków świata.

Rozgrzewające dania z ryżem jaśminowym marki Britta LIFESTYLE, Żywienie - W kuchni coraz chętniej poznajemy nowe smaki i stawiamy na przepisy z różnych zakątków świata.

W kuchni coraz chętniej poznajemy nowe smaki i stawiamy na przepisy z różnych zakątków świata. Pochodzący z Tajlandii ryż jaśminowy marki Britta zadziwi niespotykanym jaśminowym aromatem oraz delikatnie orzechowym posmakiem. Z jego pomocą powstanie wiele rozgrzewających dań, które zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. Tajlandzki przysmak na wyciągnięcie ręki Ryż jaśminowy marki Britta to prawdziwy przysmak prosto z Tajlandii. Ze względu na wydzielany w trakcie gotowania lekko słodki, często porównywany do zapachu kwiatu jaśminu aromat, nazywany jest „tajskim pachnącym ryżem”. Cechuje się niezwykle długimi, śnieżnobiałymi ziarnami, delikatnym orzechowym posmakiem i prostotą przygotowania. Nie ma tu konieczności płukania, solenia, ani namaczania; odpakowany produkt wystarczy wrzucić do garnka, a następnie zalać zimną wodą. Po ugotowaniu ryż jest miękki i lekko kleisty, przez co łatwo go formować w najróżniejsze kształty. Ryż jaśminowy marki Britta stanowi doskonałą bazę potraw zarówno delikatnych, słodkich, jak też mocno pikantnych. Idealnie sprawdzi się zwłaszcza w trakcie zimy, jako dodatek do rozgrzewających dań takich jak tajskie zupy, curry, czy w formie smażonej z owocami morza, mięsem i warzywami. Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitego ryżu marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.   Produkt: Ryż Jaśminowy Opakowanie: 4x100g Cena detaliczna: ok zł. 3,39  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rozgrzewające dania z ryżem jaśminowym marki Britta LIFESTYLE, Żywienie - W kuchni coraz chętniej poznajemy nowe smaki i stawiamy na przepisy z różnych zakątków świata.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie