LIFESTYLE Żywienie

W nowym roku bądź fit z ryżem brązowym marki Britta

Bycie fit to jedno z najczęstszych postanowień noworocznych znajdujących się na listach każdego z

Data publikacji: 2017-12-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W nowym roku bądź fit z ryżem brązowym marki Britta
Kategoria: LIFESTYLE, Żywienie

Bycie fit to jedno z najczęstszych postanowień noworocznych znajdujących się na listach każdego z nas.

W nowym roku bądź fit z ryżem brązowym marki Britta LIFESTYLE, Żywienie - Bycie fit to jedno z najczęstszych postanowień noworocznych znajdujących się na listach każdego z nas.

Bycie fit to jedno z najczęstszych postanowień noworocznych znajdujących się na listach każdego z nas. Dlaczego w tym roku nie wziąć go w końcu na poważnie i cieszyć się wymarzoną sylwetką? Wystarczy odpowiednia dieta, której część stanowi niezastąpiony ryż brązowy marki Britta. Pysznie i lekko By w Nowym Roku cieszyć się dobrą formą potrzebna jest jedynie garstka samozaparcia, odrobina ruchu i prawidłowo skomponowana dieta. Jednym z elementów, który obowiązkowo musi się w niej znaleźć jest pyszny a zarazem lekki ryż brązowy marki Britta. To jeden z najmniej przetworzonych i najbardziej wartościowych gatunków ryżów na świecie. Usuwanie z ziaren jedynie zewnętrznej okrywy i zachowywanie warstwy przylegającej do nasiona sprawia, że zachowuje on najwięcej składników odżywczych. Charakteryzuje się wydłużonym kształtem, brązowym kolorem, ale przede wszystkim wyśmienitym smakiem. Ryż brązowy marki Britta to produkt mogący poszczycić się niskim indeksem glikemicznym, przez co idealnie sprawdzi się w menu osób dbających o sylwetkę. Dostępny w 4x100g opakowaniach podkreśli smak potraw mięsnych, dań jednogarnkowych, jak też będzie świetnym komponentem farszów i zapiekanek dań wegetariańskich.   Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitego ryżu marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku. Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.   Produkt: Ryż brązowy marki Britta Opakowanie: 4x100g Cena detaliczna: ok zł. 3,39  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
W nowym roku bądź fit z ryżem brązowym marki Britta LIFESTYLE, Żywienie - Bycie fit to jedno z najczęstszych postanowień noworocznych znajdujących się na listach każdego z nas.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Żywienie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy